Vsyp s obřadem – obřad

 • Obřad
 • Květiny
 • Údaje

  Zpopelnění s obřademPohřbení do země nebo hrobky s obřademZpopelnění bez obřaduVsyp s obřadem

  Zesnulý

  Obřad

  civilnícírkevnívlastní

  Osnova pro řečníka

  reprodukovanáživé provedenídechovka

  Přehled reprodukované hudby


  Zajištění smutečního obřadu včetně smutečního řečníka, hudebního doprovodu, církevního zástupce, fotografa, videonahrávky, projekce fotografií

  Zajistíme termín konání obřadu v kostelích, smutečních síních a domech smutku. Nabídneme Vám výběr z reprodukované hudby, můžete přinést i vlastní nahrávky. Živá hudba, dechovka do průvodu i v komornějším seskupení. Řečník sestaví projev dle dotazníku, sami určíte jaké životní události má zmínit, lze domluvit i osobní schůzku, konečnou verzi můžete korigovat mailem předem. U církevního zástupce domluvíme osobní schůzku a vhodně doplníme hudební produkcí, obřady v kostelích se řídí pravidly té které církve.

  Provedeme Vás celým obřadem.

  Dotazník ke stažení.

  Smuteční síň Nový Jičín, Hřbitovní 889/72 Nový Jičín

  Kostel Nejsvětější Trojice, Janáčkovy sady Nový Jičín

  Smuteční síň Hranice, Hřbitovní 753 Hranice

  Kostel Stětí sv.Jana Křtitele, Masarykovo náměstí 47 Hranice

   

  Zajištění rozloučení v úzkém rodinném kruhu, ekologického pohřbu nebo pohřbu bez smutečního obřadu

  Zajištění smutečního obřadu v úzkém rodinném kruhu s vyloučením veřejnosti včetně hudebního doprovodu, řečníka, církevního zástupce, projekce fotografií.

  U ekologického pohřbu nabízíme pohřbení v dřevěné rakvi bez povrchové úpravy se lněným vybavením, nabídneme lněný rubáš a posléze i urnu pro zpopelněné ostatky z rozložitelného materiálu.

  U pohřbu bez obřadu převezeme zemřelého do místa pohřbení bez účasti rodiny za dodržení všech důstojných podmínek, na přání pozůstalých lze provést identifikaci.

  Copyright © 2020 Pohřební služba OBELISK | Design lukasfrei.cz