Stálá pohotovostní služba zdarma:
800 100 788

Pohřbení do země nebo hrobky s obřadem

Smuteční obřad, který probíhá v obřadní síni, v kostele, jen na hřbitově nebo doma, a to za účasti rodiny, přátel a známých, nebo v úzkém rodinném kruhu. Po skončení obřadu je zemřelý pohřben do hrobu nebo do hrobky na hřbitově. Zpravidla zahrnuje hudební produkci, řečníka, květinové dary, výkop hrobu nebo odkrytí hrobky a nosiče.

Nepřetržitá pohotovostní služba pro převozy zemřelých z místa úmrtí

Naši pracovníci provádějí převozy speciálně upravenými certifikovanými vozidly. Převoz můžete zařídit telefonicky na bezplatné lince v kteroukoliv dobu nebo osobně v kanceláři pohřební služby v provozní době. Provádí se vždy ve dvou pracovnících, kteří jsou schopni na místě obléci a upravit zemřelého a poradit v dalších krocích.

Zajištění vystavení úmrtního listu

Zprostředkujeme vždy na příslušné matrice podle místa úmrtí. Ta jej vystaví a zašle zpravidla do 14 dnů na adresu přímým příbuzným. Úmrtní list potřebujete při rušení vdovských a invalidních důchodů, zřizování vdovských důchodů a při pozůstalostních řízeních.

Tisk smutečního oznámení (parte), jeho rozeslání a oznámení v tisku

Parte můžete zvolit  barevné nebo černobílé, s fotografií nebo bez. Jako předlohu lze použít i hromadnou fotografii, vhodně upravíme, popř. můžete donést na flash nebo poslat mailem. Tvoříme jej přímo s Vámi, poradíme s textem, nabídneme verš. Po dodání adres rozešleme.

Potvrzení o nároku pracovního volna pro zaměstnavatele

Vystavíme v kanceláři podle počtu osob, které jej mohou uplatnit u svého zaměstnavatele.

Zajištění smutečního obřadu včetně smutečního řečníka, hudebního doprovodu, církevního zástupce, fotografa, videonahrávky

Zajistíme termín konání obřadu v kostelích, smutečních síních a domech smutku. Nabídneme Vám výběr z reprodukované hudby, můžete přinést i vlastní nahrávky. Živá hudba – provedení varhany, housle, může být doplněna zpěvem. Dechovka do průvodu i v komornějším seskupení. Řečník sestaví projev dle dotazníku, sami určíte jaké životní události má zmínit, lze domluvit i osobní schůzku, konečnou verzi můžete korigovat mailem předem. U církevního zástupce domluvíme osobní schůzku a vhodně doplníme hudební produkcí, obřady v kostelích se řídí pravidly té které církve.

Dotazník ke stažení.

Výběr rakve

Zajištění květinových darů a jejich dodání na místo obřadu

Zprostředkujeme zhotovení kytice na rakev, věnců a kytic na položení nebo do vázy, vazba může být ze živých květin nebo v kombinaci s látkovými květy dle Vašeho výběru, doplněná vhodně zvolenými stuhami s nápisy. Po obřadu je možno domluvit převoz a uložení květinových darů.

Zajištění výkopu hrobu a nosičů

Výkopy hrobu se řídí pravidly správy pohřebiště. U těch, která tuto službu zajištěnou nemají, zprostředkujeme výkop, vyzdobení a zasypání hrobového místa. Je nutná osobní schůzka minimálně dva dny před obřadem, přesné určení hrobového místa, pokud se jedná o dvojhrob i o určení strany, popřípadě domluvení prohloubeného kopání, odstranění náhrobních desek a podobně. Zajistíme maximálně čtyři nosiče.

Objednat Zpět na služby

Nový Jičín

Telefon: (+420) 556 706 678
Mobil: (+420) 731 430 720
E-mail: obelisk@psobelisk.cz

Provozní doba:
Po – Pá: 7:30 – 12:00, 13:00 – 16:30

Adresa:
Dolní brána 12, Nový Jičín

Hranice

Telefon: (+420) 581 694 110
Mobil: (+420) 731 534 888
E-mail: obelisk@psobelisk.cz

Provozní doba:
Po – Pá: 8.00 – 12.00, 12.30 – 15.30

Adresa:
Svatoplukova 80, Hranice
vchod z ul. Na Náspech